Gönüllü Kaydı Yenileme Formu DOĞA İÇİN GÖNÜLLÜ KAYDINIZI YENİLEYİN!
1 2
 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında, TEMA Vakfı internet sitesi www.tema.org.tr/kvkk bağlantısında bulunan "Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme, Aydınlatma ve Taahhüt Metni" doğrultusunda kişisel verilerimin işlenmesine özgür irademle muvafakat ediyorum.
Değerli gönüllümüz,

'Geçmiş yıllarda yıllık olarak gerçekleştirilen gönüllülük kaydı uygulaması nedeniyle' veya '25. yaşınızı doldurduğunuz için' veya '14. yaşınızı doldurduğunuz için' gönüllülük süresi sona ermiş kaydınızı, Gönüllü Kaydı Yenileme Formu'nu kullanarak yenileyebilirsiniz.

Sizinle paylaşılan gönüllü numaranızı (gönüllü numaranızı hatırlamıyorsanız TC Kimlik Numaranızı), adınızı ve soyadınızı girip "DEVAM ET" düğmesine bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekrandaki bilgilerinizi güncelleyebilir ve 14-24 yaş arası iseniz 10 TL'lik gönüllülük bağışı yaparak, 25 yaş ve üzeri iseniz 30 TL'lik gönüllülük bağışı yaparak TEMA Vakfı Gönüllülük Kaydınızı yenileyebilirsiniz. Gönüllülük Kaydınızı yenilediğinizde 14-24 yaş arası iseniz size Son Kullanımı 25 yaşınıza kadar geçerli olan, 25 yaş ve üzeri iseniz Son Kullanım bölümü "Ömür Boyu" olarak güncellenmiş yeni TEMA Vakfı Gönüllülük Kartınızı ve Rozetinizi (30 gün içerisinde) göndereceğiz.
Kişisel Bilgiler
Gönüllü Numaranız veya TC Kimlik Numaranız
Adınız Soyadınız