NİKAH BEBEK ÖZEL AMAÇLI ÇELENK ÜRÜNLERİ
Kullanılmış Kağıt DEĞERLİ DESTEKÇİMİZ HOŞGELDİNİZ... Kullanılmış kağıt bağışlarınızı sadece İstanbul ve İzmir illerinde ve en az 300 kg olduğu durumda toplatıp değerlendirebiliyoruz.
 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında, TEMA Vakfı internet sitesi www.tema.org.tr/kvkk bağlantısında bulunan "Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme, Aydınlatma ve Taahhüt Metni" doğrultusunda kişisel verilerimin işlenmesine özgür irademle muvafakat ediyorum.
Doğal varlıklarımızdan elde edilen kağıtların sürdürülebilir bir şekilde kullanılabilmesi için geri dönüşüm çok önemlidir. Gündelik kullanım kağıtlarınızı ve kağıt arşivlerinizi Vakfımıza bağışlayarak geri dönüştürülebilirsiniz.

Kullanılmış kağıt bağışlarınızı sadece İstanbul ve İzmir illerinde ve en az 300 kg olduğu durumda toplatıp değerlendirebiliyoruz.

Kullanılmış kağıt toplama kutularının temini Vakfımız tarafından yapılmamaktadır.

Kullanılmış kağıt bağışı ile ilgili ayrıntılar ve diğer illerdeki uygulamalar için TEMA Vakfı İdari İşler Bölümü, 0212 283 78 16 (Dahili 199) ve 0541 283 78 17 numaralı telefonlardan veya alp.akgullu@tema.org.tr adresinden Syn Alp AKGÜLLÜ ile iletişime geçebilirsiniz.
Kişisel Bilgiler
Firma Adı  * Firma Telefonu  *
Firma Adresi  *
Alınacak İl  *
İlgili Kişi Adı  * Soyadı  *
İlgili Kişinin E-Postası  * İlgili Kişinin Telefonu  *
Tahmini Kağıt Bağış KG  *
Ek Açıklama
İstediğiniz Alınma Tarihi  *